Пошук

Сідла

Накладка на сідло з м'якими поролоновими вставками для компенсації забитих місць та пом'якшення їзди. Підходить для будь-яких велосипедів. Прост..

142 грн.

Чохол на велосипедне сідло. Колір: чорний,напис ShimanoКомфортний силіконовий чохол для велосипедного сідла.розмір 270 x 180 мм..

164 грн.

Накладка на сідло з м'якими поролоновими вставками для компенсації забитих місць та пом'якшення їзди. Форма накладки анатомічна та підлаштовується пі..

132 грн.

• чохол на сидінні для більшого комфорту;• матеріал: покриття: 80% нейлон/20% спандекс;• наповнення: MEMORY FOAM;• конструкція: 100% поліефірне волок..

394 грн.

Чохол на велосипедне сідло. Колір чорнийКомфортний силиконовий чохол для велосипедного сідла. розмір 270 x 180 мм..

152 грн.

Накладка на сідло з м'якими поролоновими вставками для компенсації забитих місць та пом'якшення їзди. Форма накладки анатомічна та підлаштовується пі..

142 грн.

Накладка на сідло з м'якими поролоновими вставками для компенсації ударів та пом'якшення їзди. Форма накладки анатомічна та підлаштовується під форму..

137 грн.

Комфортне сідло Lietu ZD-019 з гелем, для гірських, міських та туристичних велосипедів, без замка. Сідло має анатомічну форму і м'який гелевий наповню..

374 грн.

Показано з 82 по 90 із 91 (11 сторінок)

Сідло - це частина велосипеда, призначена не тільки для сидіння. Вона також підтримує тіло під час процесу руху. Комфортність їзди залежить від того, яке правильно купити сідло на велосипед. До даної частини є вимоги, а саме: зручність при пересуванні; відсутність перешкод при їзді.

Для того щоб правильно підібрати сидіння, слід розбиратися в деяких нюансах. Зокрема, потрібно знати види велосипедних сидінь та їх відмінності.

Основні види:

  • Вузьке. Сідло на шосейний велосипед має відрізнятися жорсткістю і бути вузьким. Також даний вид відмінно підійде для професійних велосипедистів. Вузьке сідло на гірський велосипед є дуже зручним при активному пересуванні.
  • Широке. Наприклад, сідло для міського велосипеда, як правило, є м'яким і має досить широкі розміри. Адже не швидка їзда по місту повинна бути комфортною.
  • Для жінок. Цей вид ґрунтується на особливостях жіночого організму. Оскільки, в силу природи, у прекрасної статі ширше таз, їзда на вузьких сидіннях протипоказана. Жіноче сідло для велосипеда повинно бути широким і з коротким носиком для зручного руху в спідниці. Також для жінок дану частину велосипеда можна прикрасити різними малюнками або ж зробити в яскравих кольорах.
  • Для чоловіків. Сидіння для чоловіків робляться більш вузькими і з носиком достовірніше, ніж у жіночих. Чоловіче сідло для велосипеда виготовляються зі спеціальним вирізом, щоб не порушувалася циркуляція крові, і не виникало проблем з простатою при тривалому пересуванні на двоколісному транспорті.
  • Для дітей. Дана категорія велосипедистів вимагає комфортної та безпечної їзди. Сідло для дитячого велосипеда підбирають так, щоб воно було м'яке. Не слід плутати сідло для дитячого велосипеда (кріпиться, як і для дорослого) і сидіння на велосипед дитині (зміцнюється на рамі). В останніх є різні застібки для безпеки дитини. Також окремо є сідло на підлітковий велосипед. Таке сидіння не широке і м'яке, носик не довгий.
  • Сідло з пружинами. Такий вид забезпечує високу посадку, допомагає витримати велику вагу велосипедиста, забезпечує хорошу амортизацію ударів від коліс.
  • М'яке. Не підходить для шосейних, гірських і туристичних двоколісних велосипедів. Призначено, в основному, на короткі поїздки.
  • Жорстке. Дуже добре підходить для спортсменів і для поїздок на тривалі поїздки.

При виборі сідла для велосипеда важливим є матеріал виготовлення сидіння. Шкіряне має головна перевага - здатність підлаштуватися під індивідуальні характеристики велосипедиста. Воно чудово циркулює повітря і має високий рівень вбирання вологи. Пластмасове сідло має гарну амортизацією від ударів і витримує велику вагове навантаження. Виготовляються сидіння також із замінників шкіри і сучасних матеріалів з синтетики.

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x