Сідла
Сідло для міських велосипедів. Має зручне м'яке наповнення та гумові демпфери. Сідло класу комфорт. Розміри 262 x 220 мм..
749 грн.
Характеристика:• Розмір: 250 х 170 мм.• Рейки: сталь.• Сідло з прорізом: Ні• Вага: 550 г.• Із затискачем...
270 грн.
Комфортне сідло Baisike N831 для гірських, міських та туристичних велосипедів із замком. Сідло має зручну анатомічну форму та м'який наповнювач, завдя..
250 грн.
ширина 210 ммДовжина 245 ммметалева основасталеві рамкиз пружинами та замком..
154 грн.
Широке та м'яке сідло з пружиною для більшого комфорту під час катання.Універсальна форма підходить як для чоловіків так і для жінокДовжина: 250 ммШир..
307 грн.
Комфортне сідло для гірських, міських та туристичних велосипедів із замком. Сідло має зручну анатомічну форму та м'який наповнювач, завдяки чому велос..
245 грн.
Сідло Baisike S008 чорне 260x220 ммВелике та комфортне сідло Baisike S008 для дорожніх, міських велосипедів, із замком та пружинами. Сідло має зручну..
200 грн.
Сідло - це частина велосипеда, призначена не тільки для сидіння. Вона також підтримує тіло під час процесу руху. Комфортність їзди залежить від того, яке правильно купити сідло на велосипед. До даної частини є вимоги, а саме: зручність при пересуванні; відсутність перешкод при їзді.
Для того щоб правильно підібрати сидіння, слід розбиратися в деяких нюансах. Зокрема, потрібно знати види велосипедних сидінь та їх відмінності.
Основні види:
- Вузьке. Сідло на шосейний велосипед має відрізнятися жорсткістю і бути вузьким. Також даний вид відмінно підійде для професійних велосипедистів. Вузьке сідло на гірський велосипед є дуже зручним при активному пересуванні.
- Широке. Наприклад, сідло для міського велосипеда, як правило, є м'яким і має досить широкі розміри. Адже не швидка їзда по місту повинна бути комфортною.
- Для жінок. Цей вид ґрунтується на особливостях жіночого організму. Оскільки, в силу природи, у прекрасної статі ширше таз, їзда на вузьких сидіннях протипоказана. Жіноче сідло для велосипеда повинно бути широким і з коротким носиком для зручного руху в спідниці. Також для жінок дану частину велосипеда можна прикрасити різними малюнками або ж зробити в яскравих кольорах.
- Для чоловіків. Сидіння для чоловіків робляться більш вузькими і з носиком достовірніше, ніж у жіночих. Чоловіче сідло для велосипеда виготовляються зі спеціальним вирізом, щоб не порушувалася циркуляція крові, і не виникало проблем з простатою при тривалому пересуванні на двоколісному транспорті.
- Для дітей. Дана категорія велосипедистів вимагає комфортної та безпечної їзди. Сідло для дитячого велосипеда підбирають так, щоб воно було м'яке. Не слід плутати сідло для дитячого велосипеда (кріпиться, як і для дорослого) і сидіння на велосипед дитині (зміцнюється на рамі). В останніх є різні застібки для безпеки дитини. Також окремо є сідло на підлітковий велосипед. Таке сидіння не широке і м'яке, носик не довгий.
- Сідло з пружинами. Такий вид забезпечує високу посадку, допомагає витримати велику вагу велосипедиста, забезпечує хорошу амортизацію ударів від коліс.
- М'яке. Не підходить для шосейних, гірських і туристичних двоколісних велосипедів. Призначено, в основному, на короткі поїздки.
- Жорстке. Дуже добре підходить для спортсменів і для поїздок на тривалі поїздки.
При виборі сідла для велосипеда важливим є матеріал виготовлення сидіння. Шкіряне має головна перевага - здатність підлаштуватися під індивідуальні характеристики велосипедиста. Воно чудово циркулює повітря і має високий рівень вбирання вологи. Пластмасове сідло має гарну амортизацією від ударів і витримує велику вагове навантаження. Виготовляються сидіння також із замінників шкіри і сучасних матеріалів з синтетики.