- Наявність: В наявності
- Артикул: 9305
-
232 грн.
Якщо у Вас виникли питання, можете зателефонувати нам:
+38(066) 110 05 62 Vodafone
+38(096) 110 05 62 Kyivstar
X-Dry це професійне велосипедне мастило, створене на основі фторопласту (політетрафторетилену) та спеціальних добавок, що зменшують знос. Після нанесення мастила залишає стійку та міцну плівку з вкрай низьким коефіцієнтом тертя, що захищає деталі від бруду та пилу.
– Суха плівка, що утворюється після нанесення мастила та призначена для захисту ланцюга велосипеда від бруду, складається з парафіну, фторопласту та добавок.
– Для того, щоб мастило повністю випарувалося, його слід наносити за кілька годин до використання велосипеда. Ми рекомендуємо вам наносити поверх мастила X-DRY тонкий шар мастила WET або PREMIUM LUBE CERAMIC, що дозволить збільшити термін його дії. Мастило X-DRY дуже рідке і швидко проникає в тросикові тяги, підшипники, механізм перемикання передач, гальма та шарнірні вузли велосипеда.