Пошук

Про нас

Вітаю усіх в інтернет магазині VeloPeople. І так про нас. В першу чергу ми спеціалізуємося на продажі вживаних велосипедів з Германії та всієї Європи, а також продажі оригінальних велозапчастин від відомих світових брендів. В нашому магазині вас завжди чекає великий вибір велосипедів з різних цінових категорій. Тож не турбуйтеся, ми гарантовано підберемо на ваш смак, та розмір гаманця велосипед, що по максимуму задовольнить ваші потреби.

Що стосується запчастин, в основному це вело-сток запчастини, саме тому ми маємо хороші ціни але малий асортимент, який ми будемо намагатися розширити для вас. Всі товари привезені з Європи, тому ви можете бути впевнені у їх якості.

Velopeople являється як інтернет, так і фізичним магазином: ми знаходимося за адресою місто Володимир-Волинський, вулиця Луцька 263. Кожного дня в нашому магазині ваш чекають перевірені та налагоджені велосипеди. Кожен велосипед перевіряється особисто працівниками магазину. При потребі ми замінюємо зношені та несправні запчастини на якісні б.у чи нові. Ми завжди раді відповісти на всі ваші запитання та провести консультацію на рахунок купівлі як велосипеда, так і запчастин, адже головне, щоб ви були максимально задоволені купленими в нас товарами.